Series
Ratings
89
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0