Titles you rated
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 아파트 중독Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 1.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0