Series
Ratings
20
Chainsaw ManRated ★ 1.5
TriggerRated ★ 2.0
BeckhamRated ★ 5.0
Messi Meets AmericaRated ★ 0.5
Real Madrid: Until the EndRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
WandaVisionRated ★ 1.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 0.5
The PenthouseRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
D.P.Rated ★ 4.0- Joseon ExorcistRated ★ 0.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 1.0