Movies
Ratings
388
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
ScoopRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.5
FoxcatcherRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 4.5
YamakasiRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 4.5
FeastRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0