Movies
Ratings
218
The General's DaughterRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 2.5
Van HelsingRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Rules of DatingRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 1.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 2.0
The Last EmperorRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5