Series
Ratings
21
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0