Movies
Ratings
143
K-19: The WidowmakerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
의궤, 8일간의 축제Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
Army of the DeadRated ★ 2.5
House of Flying DaggersRated ★ 3.0
The Book of FishRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5