Movies
Ratings
179
InsidiousRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Devils StayRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.0
12th Assistant DeaconRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 2.0- The Old Woman with the Knife: International CutRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 1.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0