Series
Ratings
66
My Favorite MemberRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Skam France Season 3Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 1.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 4.5
The Vietnam WarRated ★ 4.0