Movies
Ratings
1022
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Two Weeks NoticeRated ★ 2.0
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.5
SiratRated ★ 4.5
WeekendRated ★ 2.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Falling in Love Like in MoviesRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.5
Goodbye, Dragon InnRated ★ 4.5
The Old GardenRated ★ 4.0
My Favorite Love StoryRated ★ 5.0
Love, BrooklynRated ★ 4.0
Super Happy ForeverRated ★ 4.5
Marty SupremeRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Left-Handed GirlRated ★ 4.5
Under the Big OnionRated ★ 3.5
EternityRated ★ 3.5