Series
Ratings
56
Family PlanRated ★ 4.5
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
Flower of EvilRated ★ 4.5
MouseRated ★ 4.5
The Sandman Season 1Rated ★ 4.5
First LoveRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
The Great Escape 4Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0