Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5
GoedamRated ★ 2.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5