Titles you rated
The King's WardenRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 1.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5