Series
Ratings
86
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Gangnam B-SideRated ★ 0.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 1.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.0