Titles you rated
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
House of Cards Season 5Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5- Five came backRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 3.0
Russian DollRated ★ 3.5
Station ElevenRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.0