Series
Ratings
16
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
GiantRated ★ 5.0