Titles you rated
ConstantineRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
A Whisker AwayRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
RRRRated ★ 4.0
House of GucciRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0