Titles you rated
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Night OfRated ★ 4.0
The ActRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0