Titles you rated
ThorRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SupersonicRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0