Series
Ratings
53
GoblinRated ★ 2.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.5
Band of SistersRated ★ 2.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 1.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 2.5