Movies
Ratings
2132
The MummyRated ★ 2.5
ColossalRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.5
FreeheldRated ★ 3.5
The AssassinRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
3 HeartsRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The 5th WaveRated ★ 1.5
Gods of EgyptRated ★ 3.0