Movies
Ratings
323
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Watching the DetectivesRated ★ 3.0
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
A Man Who Paints Water DropsRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
HereticRated ★ 3.0- VirusRated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 3.0