Movies
Ratings
404
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
0.0MHzRated ★ 2.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
Truth or DareRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
SawRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Beauty WaterRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.5