Movies
Ratings
490
The WailingRated ★ 1.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.0
Apocalypse NowRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5