Titles you rated
Hear MeRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0