Movies
Ratings
301
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
HeroRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 4.5
Leaving Las VegasRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 2.5
FrequencyRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 3.5