Series
Ratings
24
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.0