Movies
Ratings
20
Becoming JaneRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 5.0
2046Rated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0