Movies
Ratings
486
The King's WardenRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
The SinRated ★ 1.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0
DevilRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Our SeasonRated ★ 2.5