Series
Ratings
34
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
May QueenRated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Dummy MommyRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5