Series
Ratings
25
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0