Titles you rated
Battle of FatesRated ★ 3.5
Sounds of WinterRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
WeCrashedRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Mrs. AmericaRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0