Movies
Ratings
501
IdentityRated ★ 4.5
Edwin Boyd: Citizen GangsterRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
SpyRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
IntrudersRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 2.5