Series
Ratings
136
EricRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
PainkillerRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The BoysRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 3.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.5
Run OnRated ★ 1.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 1.5
The Sandman Season 1Rated ★ 1.0
GlitchRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0