Movies
Ratings
263
Non-StopRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0