Movies
Ratings
28
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0