Movies
Ratings
201
2012Rated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0