Movies
Ratings
606
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
CallRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5- Replacement Driver VLOGRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 1.5
The Techniques of FightingRated ★ 2.5
It Chapter TwoRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 1.5
Fabricated CityRated ★ 2.0- WishRated ★ 2.5