Series
Ratings
58
Surely TomorrowRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0