Movies
Ratings
1114
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.0
SiratRated ★ 4.0
The Straight StoryRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Tokyo GodfathersRated ★ 3.5
HugoRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
LapsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0