Series
Ratings
61
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 5.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 5.0
Youth of MayRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.5
VigilanteRated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0