Series
Ratings
97
Chainsaw ManRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5- Three KingdomsRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.5
The Witcher Season 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 0.5
The WitcherRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- VikingsRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0