Movies
Ratings
705
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
MaXXXineRated ★ 2.5
CapernaumRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
The Life of ChuckRated ★ 3.0
AmourRated ★ 3.5
Jay KellyRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
The New Yorker at 100Rated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
GoldenEyeRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5