Movies
Ratings
263
HelplessRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 1.0