Movies
Ratings
284
ElementalRated ★ 4.0
You've Got MailRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
LightyearRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.5
Ad AstraRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5