Series
Ratings
25
The StudioRated ★ 4.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 4.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5- Powerpuff GirlRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 4.0