Titles you rated
CureRated ★ 2.5
Personal ShopperRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Seven SamuraiRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.5
My Own Private IdahoRated ★ 3.0
The HoursRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 2.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.0
Sea FogRated ★ 1.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
ScreamRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Cruel Winter BluesRated ★ 2.0
Lord of WarRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.5