Movies
Ratings
349
Project Hail MaryRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Love and MonstersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.0
Dirty MoneyRated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5