Movies
Ratings
234
All About My WifeRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 1.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 2.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0