Movies
Ratings
932
Army of ShadowsRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 1.5
HoppersRated ★ 4.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.0
LooperRated ★ 2.0
BuriedRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 4.0
The Devil, ProbablyRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 4.0
Diary of a Country PriestRated ★ 4.0
Au Hasard BalthazarRated ★ 4.0
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5